Plánované otevření: 1. dubna 2021

Chalupa pod jasany

Už když jsem chalupu kupovala, měla jsme jasný záměr - vytvořit klidný prostor pro relaxaci a kuchařské vzdělávání. Díky své poloze na samém okraji obce a přímo vedle lesů Vinařické horky je chalupa místem, kde srnky dávají dobrou noc a budí vás zpěv ptáků. A právě proto jsem k původně otevřené kuchařské škole vybudovala v podkroví chalupy penzion, kde můžete během kurzu přenocovat a užít si tak u nás celý krásný klidný víkend. Na chalupu tedy můžete samozřejmě kdykoliv, účast na kurzu není vůbec podmínkou :-) 

Nabídka pokojů

Podkroví je rozděleno na dvě části - větší byt skládající se ze třech pokojů (každý se samostatnou koupelnou), obýváčkem a kuchyní a dále pak samostatný velký apartmán, který nabízí toto vše dohromady. 

Pokoje nemají čísla nýbrž jsou pojmenovaná po zvířátkách, které lze spatřit na zahradě či v přilehlém lese. 

Dvoulůžkové pokoje "Jelen" a "Veverka"

 

Prostorný podkrovní pokoj s dvoulůžkem a vlastní koupelnou s vanou. Pokoj i koupelna jsou vybaveny vším, co budete potřebovat ke klidnému relaxačnímu pobytu. Snídani či večeři si můžete uvařit v plně vybavené prostorné kuchyni, na kterou navazuje jídelna a menší relaxační obývák. Tuto společnou místnost budete sdílet s dalšími 2 pokoji.

 

Cena:

Obsazenost 1 hostem : 1190 Kč / noc

Obsazenost 2 hosty: 1690 Kč / noc

Dvoulůžkový pokoj "Sova"

 

Podkrovní pokoj s 2 samostatnými jednolůžky.

K pokoji patří plně vybavená koupelna se sprchovým koutem. Snídani či večeři si můžete uvařit v plně vybavené prostorné kuchyni, na kterou navazuje jídelna a menší relaxační obývák. Tuto společnou místnost budete sdílet s dalšími 2 pokoji.

 

Obsazenost 1 hostem: 1090 Kč / noc

Obsazenost 2 hosty: 1490 Kč / noc

Apartmán "Liška"

 

Tento velmi prostorný apartmán nabídne ubytování až 4 hostům. K přespání je k dispozici jedno dvoulůžko a pohodlná rozkládací sedací souprava. Ideální pro rodiny s dětmi či pobytu kamarádů.

K apartmánu náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem, vybavená kuchyňka, jídelní stůl a obývací část. Tento prostor je tak ideální i pro jednotlivce, který má rád plné soukromí.

 

Cena za apartmán: 1990 Kč / noc

Společné informace pro všechny pokoje

 

Sleva pro účastníky kuchařských a cukrářských kurzů - 20 %.

 

V případě zájmu o rezervaci mi prosím zašlete e-mail na pstahlova@gmail.com. Hned jak se celý systém ubytování trošku zajede, otevřu pro Vás i klasický rezervační systém

 

Všechny aktivity uskutečňované v tomto domě jdou ruku v ruce s myšlenkou žití v souladu s přírodou a ochranou zvířat. Z tohoto důvodu bych vás osobně velmi ráda požádala, pokud si budete během pobytu vařit, o co největší minimalizaci konzumace živočišných produktů a o vynechání tepelné přípravy masa a uzenin. Pokud nejste v rostlinném vaření zkušení, určitě mi neváhejte napsat a já Vám mohu v lednici nechat připravenou večeři k ohřátí :-) V kuchyni taktéž najdete i základní suroviny na vaření a v mrazáku pár rychlých hotovek pro případ, že dorazíte za tmy a nestihnete si nakoupit. 

 

Na žádném z pokojů není televize. Wifi ale funguje velmi dobře a pokud jste spíše čtecí typ, můžete se ponořit do některé z knih, které najdete v obývací části domu.

 

Bezproblémové parkování je možné před domem. Jezdí k nám i autobus (pokud budete potřebovat dohledat spoje, napište)

 

Příjezd po 16.00, odjezd do 10.00 (či dle domluvy). 

Adresa - Třebichovice 168.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©2016 by Petra Stahlová. Proudly created with Wix.com