top of page

Kuchařská a cukrářská škola v Třebichovicích

Když jsme na začátku roku začínali hledat nové prostory pro moji cukrářskou školu, ani ve snu by mě nenapadlo, že se budeme stěhovat právě do Třebichovic - do tohoto nádherného domu, ke kterému chodí srnky dávat dobrou noc. 

Kde že jsou Třebichovice, ptáte se? Tato malá vesnička leží přesně mezi Kladnem a Slaným. Autem velmi snadno dostupná, zajíždí sem ale pravidelně i autobusy. Pokud jste za mnou tedy do teď jezdili na Kladno, od září pojedete jenom o kousek vedle. I tato krátká cesta vás ale rychle přenese z hlučného města do tiché přírody, kde budete moci na chvíli zapomenout na starosti všedních dní. 

 

Velkou výhodou tohoto domu je pak to, že po kurzu nemusíte vůbec jezdit domů. Chcete přenocovat a užít si tak ještě chvilku čerstvého vzduchu? U mě můžete :-) K dispozici vám budou krásně vybavené pokojíčky, takže nebudete muset vůbec na noc spěchat domů a místo toho si hodíte nožky nahoru a budete koukat do údolí. 

AKTUALIZACE : No, rekonstrukce nejde až tak rychle jak jsme doufali, takže ne vždycky budou pokojíčky k přespání k dispozici. Určitě ale napište a já vám podle termínu vašeho kurzu řeknu, jak to bude momentálně vypadat. 

Máte otázky? Napište mi :-)

PetraStahlova_logo_black_transparent.png
bottom of page